Įvadinis geštalto terapijos seminaras

Vilniaus Geštalt institutas kviečia į įvadinį seminarą apie geštalto terapiją!

Kada?

  • Rugpjūčio 25 – 26d.

Kam jis skirtas?
- Visiems, besidomintiems ir ketinantiems studijuoti geštalto psichoterapiją;
- Svarstantiems, ar ši psichoterapijos kryptis tinka ir patinka;
- Psichologams, psichoterapeutams, socialiniams darbuotojams ir kitų specialybių atstovams, kurie domisi psichoterapijos taikymu ir nori plėsti savo profesines žinias;
- Smalsiems žmonėms, norintiems sužinoti, kas yra geštalto terapija ir kuo ji gali būti naudinga asmeniniame gyvenime.

Apie psichoterapiją galime skaityti daugybę knygų, tačiau nors kartą patys jos nepabandę, taip ir nesužinosime kas ji ir kaip ji veikia. Kviečiame visus į praktinį patyriminį seminarą, kuriame būdami „čia ir dabar“ iš arčiau prisiliesite prie geštalto psichoterapijos. Seminaro metu susipažinsite su esminiais geštalto teoriniais principais, sužinosite, kaip geštalto terapijoje yra suprantama asmenybė, kodėl ši terapija yra itin tinkama tarpasmeninių santykių problemoms spręsti. Sužinosite apie terapijoje naudojamas sąvokas, taikomus metodus, kuo ši terapijos kryptis skiriasi nuo kitų psichoterapijos krypčių. Jums bus išsamiai pristatyta geštalto mokymo programa ir atsakyta į visus iškilusius klausimus. Vadovėlių ir skaidrių čia nebus, tad seminaro dalyviai turės galimybę teoriją išbandyti praktiškai!

Seminaro vedėja:

Brigita Kaleckaitė – Europos psichoterapijos asociacijoje sertifikuota geštalto terapeutė, supervizorė, Europos geštalto terapijos asociacijos narė. Brigita užsiima individualia psichoterapine praktika, dėsto Vilniaus, Rygos ir Tbilisi geštalto institutuose, veda mokymus Latvijoje, Estijoje, Švedijoje, Baltarusijoje, Gruzijoje. Brigita turi ilgametę geštalto terapijos principų taikymo patirtį ne vien su individais, o ir verslo organizacijose.

Tvarkaraštis:
Penktadienį nuo 17:00 iki 21:00 val.
Šeštadienį nuo 10:00 iki 18:00 val.
Seminaro trukmė 12val. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Kaina: 90 EUR, studentams – 75 EUR*.
* Nuolaida taikoma aukštųjų mokyklų studentams iki 26m. Prašome registruojantis nurodyti, kur studijuojate.

Seminaro vieta bus patikslinta tik užsiregistravusiems ir avansinę įmoką pervedusiems dalyviams. Atsisakius dalyvauti seminare avansas yra negrąžinamas.

VIETŲ SKAIČIUS SEMINARE RIBOTAS. Registracija į seminarą vyksta iki birželio 1 d. el.paštu: mokymai@gestaltinstitute.eu.

Daugiau informacijos apie naujai renkamą grupę: http://www.gestaltinstitute.eu/bendra-informacija-apie-gestaltines-terapijos-mokymo-programa/nauja-mokymo-grupe/1-bazinio-lygmens-grupe/