Sporto psichologija – praktinis ir teorinis seminaras

Š.m. spalio 20 – 22 d. kviečiame jus į antrąjį trijų dienų praktinį – teorinį seminarą apie sporto psichologiją su sporto psichologe, sporto meistre ir sporto universiteto dėstytoja Aliona Voskresenskaja (Minskas). Pirmą seminarą organizavome 2016 m. gruodžio mėn., gavome daug gerų atsiliepimų, dėstytoja labai profesionaliai išdėstė medžiagą ir davė daug literatūros nuorodų. Taip pat seminaro metu atlikome nemažai praktinių užduočių.16708258_1209602519136283_8709846586859695281_n

Jeigu Jūs esate sporto treneris, sportininkas, sportuojantis savo malonumui, mėgstantis sportą ar tik planuojantis pradėti sportuoti – šis seminaras skirtas Jums. Seminaro vedančioji specializuojasi būtent sporto psichologijoje, dirba psichoterapeute, veda įvairius užsiėmimus sportininkams ir pati aktyviai sportuoja. Seminaras įdomus bei naudingas taip pat ir psichologams ar psichologijos/medicinos studentams.

Sporto psichologijos specialistė papasakos jums seminaro metu apie motyvaciją, kūno ir psichikos procesus treniruočių metu, emocinį nusiteikimą ir stabilumą.
Seminaro metu bus pristatoma teorija bei praktiniai pratimai, kurių metu Jūs išmoksite:
- sportinių tikslų iškėlimo ir siekimo būdų;
- įgūdžių, reikalingų konfliktuojant su kitais sportininkais;
- efektyvių bendradarbiavimo būdų sporte;
- psichologinio nugalėtojo nusiteikimo.

Daug dėmesio bus skiriama motyvacijai, laimėjimo psichologijai, kūno psichologinei ir fizinei būklei, traumoms ir kaip po jų atsigauti, emociniam stabilumui ir streso įveikai. Aptarsime, kaip greičiau ir efektyviau atsigauti po pralaimėjimo. Kaip sportuoti, kai erzina rutina ir režimas? Kalbėsime apie tai, kaip kelti sau sportinius tikslus ir jų siekti, kaip rasti prasmę sporte ir palaikyti save, susipažinsime su savo tingėjimu, ieškosime vidinių kūno resursų ir mokysimės pastebėti bei įvertinti nuovargį sportuojant.

Seminaro tvarkaraštis:
penktadenis 17:00-21:00
šeštadienis 10:00-18:00
sekmadienis 09:00-17:00

Seminaras vyks rusų kalba (su vertimu į lietuvių kalbą).

Seminaro kaina 160 Eur.

VGI mokymo programos dalyviams seminaras kainuoja 130 Eur.

Tiems, kurie dalyvavo pirmame seminare, ir nori pakartoti dar kartą (buvo tokių prašymų) – 100 Eur.

30% nuolaida taikoma “NEKO runners” klubo nariams ir Sostinės krepšinio mokyklos treneriams.

Registracija konsultacijos@gestaltinstitute.eu