VGI vasaros stovykla – intensyvas 2017

Kviečiame į III-ąją Vilniaus geštalt instituto vasaros stovyklą – intensyvą!

KADA? 2017 m. birželio 25d. – liepos 2d.

Kviečiame visus VGI studentus ir besidominčius geštalto terapija vieną saulėtą vasaros savaitę praleisti kartu!

DSC_8423

Psichoterapijos vasaros stovykla suteiks neįkainojamą asmeninę patirtį, kadangi visi kartu:

- kursime naujus kontaktus ir megsime pažintis su bendraminčiais ir būsimais kolegomis;

- stebėsime savo vidinius procesus ir pokyčius;

- mokysimės terapijos subtilybių – semsimės įkvėpimo iš patyrusių geštalto terapeutų;

- plėsime savo profesines žinias bei sąmoningumo ribas;

- atostogausime ir linksmai leisime laiką.

13608124_1142889525749166_340933527_nLektoriai: Stovykloje mokymus ves profesionalių dėstytojų, geštalto terapeutų komanda. Visi jie atvyks iš skirtingų valstybių, kas leis pažinti tiek skirtingas kultūras, tiek sužinoti apie geštalto taikymą įvairiose šalyse:

  • Brigita Kaleckaitė (Lietuva) – VGI įkūrėja ir vadovė, nuolatos besimokanti ir savo patirtį perduodanti kitiems, vesdama mokymus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Gruzijoje, Baltarusijoje, Švedijoje. Pastaruoju metu Brigita aktyviai gilinasi į porų terapiją ir bioenergetinę analizę.  Ir žinoma, toliau vis dar gilinasi į geštalto terapiją ir atranda kažką naujo. Laisvalaikiu Brigita mėgsta išbandyti įvairias veiklas – nuo sveiko maisto gaminimo iki Hip Hopo, mokosi švedų ir ispanų kalbas. Kada ji viską spėja, niekas iki šiol neišsiaiškino.
  • Glenn Ditlev Rolfsen (Norvegija) – aktyvus Norvegijos geštalto terapijos asociacijos narys, nuo 2006 iki 2009 metų buvo Norvegijos geštalto terapijos asociacijos prezidentu. Glennas jau beveik 15 metų taiko geštalto terapiją dirbdamas tiek su organizacijomis, tiek su individais. Žymiajame Metanoia institute (Londone) jis mokėsi porų terapijos. 2016 metais Glennas darė pranešimą TEDxOslo renginyje – jo paklausyti Youtube.com galite ir Jūs!DSC_4004
  • dr. Artūras Dombrovskis (Latvija)psichologas, jau beveik du dešimtmečius gyvuojančio Rygos geštalt instituto įkūrėjas ir vadovas. Artūras yra žymaus Prancūzijos psichoterapeuto Serge Ginger mokinys. Viena didžiausių Artūro aistrų (apart geštalto terapijos) – daivingas. Jis yra aplankęs daugybę povandeninių pasaulių įvairiausiuose planetos kampeliuose.
  • dr. Ingeborg Netzer (Austrija) – geštalto terapeutė, pedagogė, sociologė, mokymų konsultantė ir koučingo specialistė. Privačioje praktikoje dirba nuo 1993 metų. Specializuojasi darbe su krizėmis, veda moterų grupes, dirba su vaikais ir paaugliais (jiems netekus vieno iš tėvų arba skyrybų metu), su neįgaliaisiais, veda diplominių darbų rašymo supervizines grupes.
  • DSC_7819dr. Natalja Olifirovich (Baltarusija)psichologė, Baltarusijos geštalto instituto direktorė. Mokėsi Maskvos ir Paryžiaus geštalto institutuose, dalyvavo mokymuose pas ryškiausias pastarojo laikotarpio psichoterapijos asmenybes tokias kaip S.Ginger, J.M. Robin, O.Kernberg, G. Masquelier ir kt. Natalja yra daugelio knygų apie porų ir šeimų terapiją autorė. Ji pasižymi geru humoro jausmu ir atvirumu naujai patirčiai. 

 

Stovykloje vyks grupinė ir individuali terapija, supervizijos, įvairios paskaitos geštalto terapijos temomis. Rytais ir vakarais, be pagrindinės dienos programos, Jums pasiūlys įvairiausių workshop’ų ir užsiėmimų ne tik lektoriai, bet ir visi stovyklos dalyviai!  O paskutinįjį, liepos 1d., vakarą pakviesime Jus į KARNAVALĄ!

MOKYMŲ  FORMATAS:

I ir II metų VGI studentai bei institute nesimokantys asmenys dalyvauja patyriminėje terapinėje grupėje. Jiems užskaitomos 48 grupinės terapijos valandos.

III – V metų VGI studentai dalyvaujan supervizinėse grupėse. Jiems užskaitomos 18val. grupinės supervizijos ir 30val. klinikinės praktikos valandų.

Dėmesio: III – V kursų studentai, kuriems trūksta grupinės terapijos valandų, stovyklos metu gali dalyvauti ne supervizinėje, o patyriminėje grupėje. Apie tai reikėtų susitarti su organizatoriais iš anksto.

 

DALYVAVIMO KAINA:

Apgyvendinimo tipas

Apgyvendinimo kaina

(iki balandžio 30d./ nuo gegužės 1d.)

Mokymų kaina 

(iki balandžio 30d./ nuo gegužės 1d.)

Maitinimas*

Viso:

(iki balandžio 30d./ nuo gegužės 1d.)

Nameliuose

(3-4 vietų)

160   /  180

320  /  350

120

600  /  650

Pagrindiniame pastate**

(2-4 vietų kambariai)

180   /    200

320  /  350

120

620  /  670

Palapinėje***

80   /    100

320  /  350

120

520  /  570

* Maitinimas 3 kartus per dieną. Birželio 25d. –  tik vakarienė, liepos 2d. – pusryčiai ir pietūs. Galima rinktis skirtingus maitinimo variantus (pvz.: be pusryčių, be vakarienės ir t.t.), kuriuos būtina iš anksto suderinti su organizatoriais. Yra galimybė atsisakyti maitinimo ir gamintis maistą vietoje.

** Kambariuose gyvens tik vienos lyties dalyviai (išimtis taikoma poroms).

***Gyvenant savo asmeninėje palapinėje, su galimybe naudotis bendru dušu, virtuvėle.

DSC_8104

Atvykimas: birželio 25d. 18:00 – 19:00h. Išvykimas: liepos 2d. nuo 15val.

Detali programa bus atsiųsta užsiregistravusiems ir avansą pervedusiems dalyviams (gegužės-birželio mėn).

Kur vyks stovykla? Sodyboje „Karališkis“, įsikūrusioje ant nuostabaus ežero kranto. Antaplaštakio k., Kurklių sen., LT-29243 Anykščių raj. (~90 km nuo Vilniaus).

 

REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/OeznbzgJg3OWqzuo2. Gavę Jūsų registracijos anketą, per artimiausias dienas su Jumis susisieksime. Galutinai vieta rezervuojama pervedus avansą 150 EUR. Po gegužės 1 d. atsisakius dalyvauti stovykloje avansas yra negrąžinamas. Už stovyklą galima mokėti dalimis.

Stovykloje vietų skaičius ribotas. Daugiau informacijos suteikiama ir registracija vyksta el.paštu: mokymai@gestaltinstitute.eu.

Kviečiame registruotis!